flour flour-1weight scale car van
Title Image

Потужності

Виробничі потужності EuroMill

На підприємстві EuroMill встановлені два млини. Перший млин – класичний вальцевий, ідеальний для виготовлення найбілішого борошна вищого та першого сорту. На ньому зерно спочатку відволожується для кращої очистки від лушпиння та мікроорганізмів, потім ретельно перемелюється та дбайливо просіюється. Завдяки цьому досягається висока якість борошна. Борошно вищого сорту має найкращі хлібопекарські властивості.

Другий млин – унікальний австрійський, на кам’яних жорновах, створений з екологічно чистих матеріалів. Камені перетирають стигле зерно на борошно різної крупноти помелу для задоволення будь-яких потреб господинь та пекарень. Таке борошно містить найважливіші поживні речовини – клітковину, вітаміни та мінерали. Насичують організм людини енергією та силою.

На підприємстві дотримуються високих міжнародних стандартів щодо харчової безпеки та санітарії. Стерильність приміщень забезпечують сучасні мийні машини та промислові пилососи. Санітарні норми відповідають рівню фармацевтичного виробництва.

Підприємство пройшло сертифікацію HACСP та ICO: 9001.

Вона свідчить про надійність виробника та добротність компанії, гарантує якість борошна у відповідності до європейських стандартів.