flour flour-1weight scale car van

Про нас

EuroMill

Власник ТМ EuroMill – ТОВ «КИЇВСЬКИЙ ХЛІБОПРОДУКТ». Компанія була заснована в 2016 році у м. Бориспіль. Протягом двох років побудовано новий борошномельний комплекс, а також акредитована лабораторія, де відбувається контроль якості на всіх етапах вирощування зерна та виробництва борошна.

Потужність переробки сучасного комплексу складає 40 т зерна пшениці за добу. На примлиновому елеваторі може зберігатися до 1 200 т зерна. В компанії працює команда кваліфікованих, відданих своїй справі професіоналів.

f
m

Наша компанія постійно розвиває свої виробничі потужності – за останні 3 місяці була прокладена колія залізничного транспорту, яка допоможе у подальшому збільшити обсяги відвантаження борошна ТМ EuroMill та зерна з примлинового елеватора як українським, так і іноземним покупцям.

Для збільшення виробничих потужностей борошна та можливостей зберігання та обробки зернових вже зпроектовано і розпочато будівництво нового млина,на якому буде встановлено якісне турецьке обладнання компанії Alapala. Млин буде здатний переробляти 300 т зерна пшениці за добу. Для забезпечення нового млина сировиною розпочато будівництво елеватора ємністю 30 000 т. На даному елеваторі буде зберігатися зерно як для власного виробництва, так і для потреб фермерів та аграріїв.

Як ми виглядаємо зараз:

Мета компанії

Забезпечити якісною продукцією європейського рівня споживачів України. Запропонувати різні купажі борошна на будь-який смак. Зберегти в зерні найкорисніше для українських родин.

Підприємство пройшло сертифікацію HAСCP та ICO: 9001.

Вона свідчить про надійність виробника та добротність компанії, гарантує якість борошна у відповідності до європейських стандартів.

Порядок замовлення

1. ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ

2. ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК ВІД МЕНЕДЖЕРА

3. УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ

4. ВІДВАНТАЖЕННЯ ТОВАРУ

Sorry, the comment form is closed at this time.